برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دسته بندی مطالب
شرح وظايف

- مديريت فرايند بررسي نيازهاي اطلاعاتي شركت از طريق بررسي كارشناسي واحدهاي كاربر و اخذ نظر كارشناسي شركتهاي مشاور به منظور تهيه ، استقرار و پشتيباني نرم افزارها و سيستم هاي اطلاعاتي موردنياز  شركت .

- مديريت فرايند بررسي نيازهاي سخت افزاري شركت از طريق گزارشات نياز كلي واحدها و هماهنگي با معاونت برنامه ريزي و تحقيقات طبق آئين نامه هاي خريد به منظور تامين به موقع نيازهاي سخت افزاري با حداقل هزينه و زمان .

- مديريت فرايند تامين نيازمنديهاي واحدهاي مختلف شركت به شبكه هاي ارتباطي WAN ،LAN از طريق بررسي نيازهاي اعلام شده كاربران طبق سياستهاي توسعه و استانداردهاي شبكه به منظور دسترسي واحد به شبكه باحداقل هزينه .

- مديريت تامين وب سايت هاي موردنياز سازمان ازطريق تعيين پيمانكار و تائيد شرح خدمات تدوين شده طبق بخش نامه هاي سازمان مديريت و برنامه ريزي به منظور تامين نيازهاي اطلاعاتي و اطلاع رساني سازمان به صورت بهينه .

- نظارت بر فرايند پشتيباني فني و امنيتي از وب سايت هاي سازمان از طريق تائيد طرح هاي امنيتي و فني مشاور و دريافت گزارش از كارشناسان گروه برنامه ريزي و كنترل پروژه به منظور ارتقاء قابليت دسترسي ، پايداري و امنيت سيستم .

- نظارت بر تهيه اسناد مناقصه و شرح خدمات پروژه هاي ICT از طريق شركت در كميته مناقصات ، بررسي گزارشات كارشناسان تحت سرپرستي و اخذ نظر كارشناسي واحدهاي كاربر به منظور انتخاب مشاور و پيمانكار واجد شرايط .

- نظارت بر رفع علل قطع گسترده شبكه سازمان يا از كار افتادن اتوماسيون اداري از طريق بررسي گزارشات دريافتي از مشاور و كارشناسان تحت سرپرستي طبق دستورالعمل كار در شرايط اضطراري به منظور برقراري مجدد شبكه ارتباطي .

- نـظارت بر انـجام فعاليتهاي مـربوط به فناوري ارتباطات و اطـلاعات مديريت ( تـهيه و انتشار گزارشهاي آماري ماهانه شغلي و كارنامه سالانه گزارشهاي تحليلي و مقايسه اي ) .

- نـظارت بر اجـراي امور مربوط به پـردازش اطلاعات در قالب فعاليتهاي نرم افزاري و سخت افزاري و تامين نيروي انساني مورد نياز براي انجام امور فوق و تهيه آمارهاي فصلي و موعدي و موردي بر اساس درخواست واحدهاي وزارت متبوع .

- نظارت بر انجام صحيح تجزيه و تحليل سيستمهاي موجود و اصلاح و تنظيم مجدد براي ماشيني كردن عمليات جاري .

- اعمال كنترل مستقيم بر جريان ورودي و خروجي اطلاعات دستي و ماشيني و حراست از اطلاعات مربوطه .

- جمع آوري اطلاعات آماري صحيح و بموقع براي تنظيم و تهيه گزارشات ماهانه .

- پـيگيري در امر تـهيه برنامه هاي كـاربردي مـورد نياز شركت و تـهيه و تامين نرم افزارهاي مورد احتياج بصورت آماده و يا برنامه نويسي توسط مسئولين نرم افزار .

- نظارت بر انجام صحيح و بهره برداري معقول و بهينه از سيستمهاي سخت افزار بطور اعم و گسترش و تامين ماشين هاي مورد نياز و ارتقاء ماشين هاي موجود به تكنولوژي روز .

- نـظارت بر جمع آوري بـموقع و صحيح و بـروز رساندن اطلاعات و پـيگيري در امـر تغذيه داده ها بـراي استخراج و پـردازش آنها بر اساس بـرنامه هاي  نرم افزاري .

- ايجاد ارتباط با مراكز مهم كامپيوتري و شركتهاي متخصص بمنظور اعتلاء بهبود عمليات جاري و برنامه ريزي آينده .

- نظارت بر هزينه هاي جاري و سرمايه اي مركز رايانه و تائيد و تصويب صورتحسابهاي پرداخت .

- استفاده از سيستمهاي رايانه اي جهت استخراج امور مورد نياز شركت و سازمانهاي مرتبط با وزارت نيرو . 

- جمع آوري نظرات واحدها در زمينه نواقص و نارسائيهاي روشهاي اداري و ارائه پيشنهادات لازم جهت بهبود روشهاي موجود .

- انجام ساير وظايف مرتبط با شغل مورد تصدي .

- خط گزارش : شاغل اين پست به معاونت برنامه ريزي و تحقيقات گزارش مي دهد .

تاریخ به روز رسانی:
1397/12/11
تعداد بازدید:
248
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal