برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دسته بندی مطالب
سومین جلسه گذر از پیک بار سال 1400 سیستان و بلوچستان برگزار شد.
تاریخ درج خبر
1400/03/09
تعداد بازدیدکنندگان
184

این جلسه با حضور مدیران عامل صنعت برق و آب استان، دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب استان، مدیرکل مدیریت بحران استان، رئیس سازمان صمت، شهرک‌های صنعتی و اداره گاز استان با محوریت برنامه‌ریزی و هماهنگی بین ادارات و ارگان‌های ذیربط در جهت کاهش مصرف برق و گذر از پیک بار 1400 در شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مهندس پرنده مطلق مدیرعامل برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با اشاره به عوامل مهم در افزایش مصرف برق گرمای بی سابقه هوا، کاهش ظرفیت تولید نیروگاه‌های آبی به دلیل کاهش بارندگی‌ها، افزایش میزان بیش از حد مصرف برق در مقایسه با سال گذشته و استخراج غیر مجاز رمز ارز‌ها که معضل بزرگی برای مصرف برق کشور است با ارائه پیشنهاداتی از جمله تقسیم شیفت کاری در صنایع، افزایش بازرسی‌ها در جهت شناسایی انشعابات برق غیر مجاز و همچنین بازدید سرزده از ادارات پرمصرف با حضور دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب استان و برخورد قانونی و قضایی با اداراتی که همکاری لازم را در این خصوص انجام نمی دهند، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی از طریق صدا و سیما اشاره نمود.

همچنین مدیران صنایع استان و سازمان صمت در رابطه با همکاری و هماهنگی بین واحد‌های تولیدی نظرات و پیشنهاداتی ارائه نمودند.

آقای احمدزاده دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب استان نیز از حمایت دستگاه قضا و اقداماتی که در راستای کمک به آسایش مردم استان باشد خبر داد و اصلاح الگوی مصرف در کودکی و آموزش فرهنگ مدیریت مصرف را بسیار مهم دانست.

ایشان در ادامه به ظرفیت استفاده از ضابطین قضایی در شناسایی انشعابات غیر مجاز و بحث رمز ارزها اشاره نمود و همچنین نیاز به تدوین برنامه عملیاتی در استان را ضروری عنوان نمود.

درپایان جلسه مقرر شد همه ظرفیت‌ها و توان دستگاه‌های استان در کاهش مصرف برق بکارگرفته شود تا موجبات آسایش مردم استان فراهم گردد و ضمنا کاهش مصرف در ادارات دولتی بیش از پیش پایش گردد و مصرف برق در ادارات به میزان 50 درصد سال گذشته برسد. همچنین آقای احمد زاده دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب استان از مراکز دیسپاچینگ شرکت برق منطقه‌ای و توزیع بازدید به عمل آورد.

 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه