برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
سال 1399، سال جهش تولید
دسته بندی مطالب
مراسم تکریم بازنشستگان شرکت برق منطقه ای
تاریخ درج خبر
1398/11/19
تعداد بازدیدکنندگان
275

به منظور تکریم بازنشستگان محترم شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان و قدردانی از زحمات این عزیزان، مراسم تقدیر از بازنشستگان با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت برگزار گردید.

درابتدای جلسه و پس ازتلاوت قرآن مجید، مدیرعامل محترم از زحمات بازنشستگان محترم و بالاخص نقش بی بدیل همسران این بزرگوارن که همواره درسختیها پشتیبان و یاور آن ها بوده اند تشکر و قدردانی نمودند و اعلام داشتند که همه مدیران شرکت و بالاخص مسئولین حوزه منابع انسانی می بایست با جدیّت تمام سعی در خدمت رسانی به این بزرگواران داشته باشند و همچنین تاکید نمودند که هیچ گونه کوتاهی در این خصوص قابل پذیرش نخواهد بود. در ادامه مراسم لوح تقدیر به بازنشستگان محترم و همسران مهربان و فداکار ایشان، اهداء گردید.

به منظور ایجاد صمیمیت بیشتر میان بازنشستگان محترم و تجدید خاطرات، بخشی از زمان مراسم به تعریف خاطرات بازنشستگان اختصاص یافت و مقرر گردید جلسات دیدار ماهیانه بازنشستگان محترم توسط حوزه منابع انسانی هماهنگ و برگزار گردیده و خاطرات این عزیزان به رشته تحریر درآید. در پایان ضیافت شام برگزار و عکس یادگاری با بازنشسته های شرکت و خانواده های محترم ایشان گرفته شد.

 
  
 
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1399، سال جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه