برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
سال 1398، سال رونق تولید
دسته بندی مطالب
مراسم تکریم بازنشستگان شرکت برق منطقه ای
تاریخ درج خبر
1398/11/19
تعداد بازدیدکنندگان
160

به منظور تکریم بازنشستگان محترم شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان و قدردانی از زحمات این عزیزان، مراسم تقدیر از بازنشستگان با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت برگزار گردید.

درابتدای جلسه و پس ازتلاوت قرآن مجید، مدیرعامل محترم از زحمات بازنشستگان محترم و بالاخص نقش بی بدیل همسران این بزرگوارن که همواره درسختیها پشتیبان و یاور آن ها بوده اند تشکر و قدردانی نمودند و اعلام داشتند که همه مدیران شرکت و بالاخص مسئولین حوزه منابع انسانی می بایست با جدیّت تمام سعی در خدمت رسانی به این بزرگواران داشته باشند و همچنین تاکید نمودند که هیچ گونه کوتاهی در این خصوص قابل پذیرش نخواهد بود. در ادامه مراسم لوح تقدیر به بازنشستگان محترم و همسران مهربان و فداکار ایشان، اهداء گردید.

به منظور ایجاد صمیمیت بیشتر میان بازنشستگان محترم و تجدید خاطرات، بخشی از زمان مراسم به تعریف خاطرات بازنشستگان اختصاص یافت و مقرر گردید جلسات دیدار ماهیانه بازنشستگان محترم توسط حوزه منابع انسانی هماهنگ و برگزار گردیده و خاطرات این عزیزان به رشته تحریر درآید. در پایان ضیافت شام برگزار و عکس یادگاری با بازنشسته های شرکت و خانواده های محترم ایشان گرفته شد.

 
  
 
 
 
سال 1398، سال رونق تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه