برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دسته بندی مطالب
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۳ ارديبهشت
با حضور مهندس اسلامی مدیر هماهنگی امورات انتقال، مهندس شهمرادی سرپرست امور انتقال ناحیه جنوب، کارشناسان مربوطه و نمایندگان پیمانکار، جلسه هماهنگی در شهرستان چابهار برگزار گردید.
1400/02/21
در جلسه‌ای که با حضور مهندس هاشمزهی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ایرانشهر و آقای سرحدی مدیر دفتر حقوقی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در محل فرمانداری ایرانشهر برگزار شد در راستای اجرای پروژه خط 230 کیلوولت به پست سردرگان و وجود معارض در مسیر پروژه تبادل نظر صورت گرفت.
1400/02/16
در پی بروز طوفان شدید در منطقه زاهدان در تاریخ 10 اردیبهشت ماه و سقوط دو تیر سیمانی در خط 63 کیلو‌ولت زاهدان - میرجاوه برق تمامی مناطق میرجاوه قطع گردید در این حادثه و با توجه به زمانبر بودن رفع کامل مشکل و بمنظور جلوگیری از طولانی شدن زمان بی برقی مردم منطقه با تلاش و نظارت همکاران بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با مهار هادیهای خط خاموشی پیش آمده بطور کامل رفع و خط برقدار گردید.
1400/02/11
با حضور نماینده دفتر حقوقی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان و به اتفاق کارشناس رسمی دادگستری در محل زمین مورد تعارض مسیر احداث خط 230 کیلوولت پارود، طی توافقی که بین مالک زمین(معارض) و شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان صورت گرفت رضایت مالک زمین اخذ و مقرر گردید عملیات اجرایی خط طبق برنامه عملیاتی ادامه یابد.
1400/02/05
شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان
شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان
سال 1400، تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه