برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دسته بندی مطالب
با حضور مهندس اسلامی مدیر هماهنگی امورات انتقال، مهندس شهمرادی سرپرست امور انتقال ناحیه جنوب، کارشناسان مربوطه و نمایندگان پیمانکار، جلسه هماهنگی در شهرستان چابهار برگزار گردید.
1400/02/21
در جلسه‌ای که با حضور مهندس هاشمزهی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ایرانشهر و آقای سرحدی مدیر دفتر حقوقی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در محل فرمانداری ایرانشهر برگزار شد در راستای اجرای پروژه خط 230 کیلوولت به پست سردرگان و وجود معارض در مسیر پروژه تبادل نظر صورت گرفت.
1400/02/16
در پی بروز طوفان شدید در منطقه زاهدان در تاریخ 10 اردیبهشت ماه و سقوط دو تیر سیمانی در خط 63 کیلو‌ولت زاهدان - میرجاوه برق تمامی مناطق میرجاوه قطع گردید در این حادثه و با توجه به زمانبر بودن رفع کامل مشکل و بمنظور جلوگیری از طولانی شدن زمان بی برقی مردم منطقه با تلاش و نظارت همکاران بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با مهار هادیهای خط خاموشی پیش آمده بطور کامل رفع و خط برقدار گردید.
1400/02/11
با حضور نماینده دفتر حقوقی شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان و به اتفاق کارشناس رسمی دادگستری در محل زمین مورد تعارض مسیر احداث خط 230 کیلوولت پارود، طی توافقی که بین مالک زمین(معارض) و شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان صورت گرفت رضایت مالک زمین اخذ و مقرر گردید عملیات اجرایی خط طبق برنامه عملیاتی ادامه یابد.
1400/02/05
شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان
شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان
سال ۱۴۰۰، تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه