برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
سال 1398، سال رونق تولید
دسته بندی مطالب
حفظ حريم خصوصي

شركت برق منطقه اي سيستان و بلوچستان تاكيد بسياري بر اصول حفظ اطلاعات و حريم شخصي كاربران اين سايت دارد. اين سند شامل توضيحي درباره اطلاعات شخصي و نحوه استفاده از اين اطلاعات است كه اين شركت از كاربران سايت جمع آوري مي كند. اين اطلاعات شامل مواردي است كه مخصوص هر كاربر بوده و به كمك آن ها مي توان كاربران را به صورت منحصر به فرد شناسايي نمود. براي نمونه مي توان به نام، نشاني، نشاني الكترونيكي (ايميل)، شماره تلفن و ساير اطلاعاتي كه به صورت عادي در دسترس عموم مردم نيست و در اين سايت در بخش هاي مختلف از جمله تماس با مسئولين و ساير بخش ها ذكر مي گردد، اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوري شده و نحوه استفاده از آن ها

شركت برق منطقه اي سيستان و بلوچستان اطلاعاتي از قبيل IP شما٬ اطلاعات كوكي ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نيز نگهداري خواهد كرد. از اينگونه اطلاعات تنها در موارد امنيتي استفاده خواهد شد و در اختيار سازمان ها و افراد غير مسئول قرار نخواهد گرفت.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سيستم نمي باشد و تنها توسط مديريت امكانپذير است.

محدوديت دسترسي به اطلاعات

شركت برق منطقه اي سيستان و بلوچستان دسترسي كارمندان خود به اطلاعات كاربران را محدود نموده و تنها كارمنداني كه ارتباط مستقيم با كاربران دارند٬ دسترسي به كليه اطلاعات خواهند داشت.
كليه رمزهاي عبور به صورت رمز شده در پايگاه داده هاي شركت برق منطقه اي سيستان و بلوچستان نگهداري شده و در فرآيند رمزگذاري بيشترين تلاش در استفاده از الگوريتم ها و روش هاي پيشرفته شده است.
كليه اطلاعات مربوط به سيستم شركت برق منطقه اي سيستان و بلوچستان در زيرساخت هاي محافظت شده و در مكان هاي امن نگهداري مي شوند.

اميدواريم كه با رعايت بيشترين ميزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمينان خاطر لازم به شما كاربران گرامي در استفاده از اين پورتال را داده باشيم. در صورت هرگونه سوال و يا پرسشي٬ درخواست خود را از طريق بخش تماس با ما به اشتراك بگذاريد

 

تاریخ به روزرسانی:
1397/12/27
تعداد بازدید:
176
سال 1398، سال رونق تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه