۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ آبان
تالار گفتگو RSS ويژه همكاران پست الكترونيك نقشه سايت تماس با ما صفحه اصلي
 
Englishlفارسی
شرح اخبار
دومين دوره مميزي يكپارچه صنعت برق در شركت برق منطقه‌اي سيستان و بلوچستان دومين دوره مميزي يكپارچه صنعت برق در شركت برق منطقه‌اي سيستان و بلوچستان

دومين دوره مميزي يكپارچه صنعت برق در شركت برق منطقه‌اي سيستان و بلوچستان 13 و 14 آذر ماه برگزار شد.
 

اين مميزي به‌صورت فشرده در 25 حوزه و با حضور 22 مميز و سرمميز اعزامي از سوي شركت توانير و 10 شركت‌ تابعه آن انجام شد. مهندس قنبرزاده، مدير كل محترم دفتر توسعه مديريت و بهره وري شركت توانير و سرپرست مميزي شركت برق منطقه‌اي سيستان و بلوچستان در مراسم اختتاميه مميزي كه با حضور معاونان و مديران واحدهاي مختلف شركت انجام شد، ضمن قدرداني از ميزباني و پاسخگويي مسئولين برق سيستان و بلوچستان اين پاسخگويي را بسيار مطلوب توصيف و از همكاري بسيار خوب شركت در مميزي انجام شده، تشكر و قدرداني كرد.

مهندس قنبرزاده سپس اقدامات برجسته و فعاليت‌هاي شاخص و نيز نقاط قابل بهبود در محورهاي مختلف مميزي را براي حاضران تشريح كرد.

همچنين در اين مراسم مهندس جاهد مديرعامل شركت برق منطقه‌اي سيستان و بلوچستان از زحمات اعضاي تيم مميزي به ويژه مهندس قنبرزاده سرپرست گروه و اينكه طي اين دو روز به صورت جدي و فشرده گزارش‌ها را ملاحظه و توصيه‌هاي لازم را ارائه كردند تقدير و اين مهم را بسيار موثر و بستري براي رشد و تعالي قلمداد كردند.

وي افزود مميزي‌ها انگيزه مضاعفي براي همكاران ما بوده و موضوع تبادل تجربيات كه از مهمترين نتايج اين مميزي‌هاست موجب مي‌شود تا ضمن مشخص شدن كارهاي شاخص فرصتي براي رفع مغايرت‌ها نيز حاصل شود.

مهندس جاهد همچنين از تك تك همكاران خود و واحدهايي كه در برگزاري مطلوب برنامه مميزي نقش داشتند صميمانه قدرداني كرد.

 

1395/09/20 تاریخ:
22 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان می باشد
 
Powered by DorsaPortal