۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ آبان
تالار گفتگو RSS ويژه همكاران پست الكترونيك نقشه سايت تماس با ما صفحه اصلي
 
Englishlفارسی
شرح اخبار
حضور نمايندگان وزارت نيرو و شركت توانير و سازمان مديريت و برنامه ريزي استان سيستان و بلوچستان در شركت برق  جلسه كميسيون توسعه مديريت با حضور مديركل دفتر توسعه مديريت وزارت نيرو و هيئت همراه

 

 

آقايان دكتر بانان مدير كل دفتر توسعه مديريت و تحول اداري وزارت نيرو و مهندس رضايي معاون منابع انساني توانير و هيئت همراه به منظور برگزاري جلسه كميسيون توسعه مديريت شركت برق منطقه‌اي سيستان و بلوچستان در تاريخ 22/08/95 به اين استان سفر نمودند.

در اين جلسه پس از عرض خيرمقدم و خوش‌آمدگويي توسط مدير عامل شركت، آقاي مهندس جاهد، ايشان به ارائه توضيحاتي در ارتباط با كميسيون توسعه مديريت و 50% كاهش كميته‌هاي مديريتي- اداري پس از ادغام كميته‌ها با كميته‌هاي پنجگانه پرداختند.
در ابتداي جلسه درباره فعاليت‌هاي كميته سرمايه انساني دبير اين كميته، خانم عارف‌نژاد به ارائه توضيحاتي از جمله برنامه‌هاي سلامت پرسنل، بررسي و تاييد تقويم آموزشي و... پرداختند. از جمله پيشنهادهاي مطرح شده نيز امكان برگزاري دوره‌هاي مشترك آموزشي با دانشگاه سيستان و بلوچستان بود. در ادامه جلسه نيز آقاي مهندس محمد رضا كيخا از اعضاي كميته توسعه دولت الكترونيك و هوشمندسازي، به ارائه توضيحاتي مربوط به اين كميته در سه سطح اطلاع‌رساني، درخواست و ارائه خدمات الكترونيك، توسعه و استقرار پرتال و درگاههاي نظارتي پرداختند.
 
 
 
در مورد فعاليت‌هاي كميته مديريت عملكرد از جمله فرايندهاي پيگيري و برنامه ريزي انجام مميزي، در قالب يك مقاله و نيز توضيحاتي درباره پژوهش مقايسه‌اي انجام شده با موضوع ارزيابي عملكرد فردي پرسنل در سال 89 و 94 توسط دبير كميته، خانم مهندس مشهدي، ارائه شد.
 

در ادامه، فعاليت‌هاي كميته سلامت اداري نيز توسط ايشان ارائه شد و به ذكر الگويي جهت شناسايي و اولويت‌بندي گلوگاه‌هاي فساد اداري پرداخته شد. در اين مدل، عواملي چون شدت اثر فساد، احتمال وقوع فساد، احتمال تشخيص يا كشف فساد دخيل هستند. در انتها نيز در بخش فعاليت‌هاي كميته ساختار، علاوه بر توضيحاتي در ارتباط با ساختار تفصيلي، به ذكر توضيحاتي در ارتباط با فعاليت‌هاي صورت گرفته در مورد نظام پيشنهادات پرداخته شد و برنامه استراتژيك پنج ساله شركت كه بدون مشاور تدوين شده بود، ارائه شد.

پس از ارائه گزارش‌هاي مختلف، نماينده سازمان مديريت و برنامه ‌ريزي استان سركارخانم مالكي اظهار داشتند خوشبختانه در شركت برق منطقه‌اي و در زير مجموعه كميسيون، فعاليت‌هاي بسيار خوبي وجود داشت و اميدواريم بتوانيم از كارشناسان زبده اين كميته‌ها در كميته‌هاي ذيل شورا استفاده نموده و ساير دستگاه‌هاي اجرايي را نيز راهبري نماييم. ايشان در ادامه افزودند آن‌چه كه به صورت تئوري و عملي ارائه شد نسبت به بخش عمده‌اي از دستگاه‌هاي اجرايي نمود بسيار خوبي داشت. آقاي دكتر بانان نيز ضمن تشكر از گزارش ارائه شده اظهار داشتند مدل‌هاي بكار رفته مي‌تواند در سطح شركت توانير نهادينه و بصورت يكپارچه ارائه شود.

در ادامه آقاي مهندس قنبرزاده، مدير كل دفتر توسعه مديريت و بهره‌وري شركت توانير، از پيگيري مجدانه فعاليت‌هاي كميسيون و گزارشات بسيار خوب و اميدوار كننده در شركت اظهار خشنودي نمودند و به ذكر اين نكته پرداختند كه بسياري از گزارش‌هايي كه امروز ارائه شد قابليت به اشتراك‌گذاري ميان ساير شركت‌ها را دارد كه مي‌تواند موجبات ارتقاء را فراهم كند. آقاي مهندس رضايي نيز اقدامات انجام شده را بسيار خوب و ارزنده توصيف نمودند. در حاشيه جلسه نيز مشكلات مربوط به كاركنان مطرح گرديد.
 

 

1395/08/24 تاریخ:
40 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان می باشد
 
Powered by DorsaPortal